Parashikimi i motit në Shqipëri - Bota Sot
Parashikimi i motit në Shqipëri

Shqipëria

Parashikimi i motit në Shqipëri

Më: 7 gusht 2018 Në ora: 09:18
Ilustrim

Dita e sotme në Shqipëri do të jetë e qëndrueshme, me diell dhe vranësira të pakta deri në mesatare në zonat malore dhe bregdetin e Jugut.

Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi  8 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të  jetë i forcës 2 lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër  në det  të hapur. 

Temperaturat do të mbeten kostante

QYTETET  - Temperaturat në °C

Shkodër - 22/37 re diell

Kukës - 17/33 re diell me pak shi

Lezhë - 21/36 diell

Dibër - 17/32  re diell

Durrës - 22/35  diell

Tiranë - 23/36  re diell

Elbasan - 22/37  re diell

Berat - 21/37  re diell

Vlorë - 22/35  diell

Korcë - 16/31  re diell

Gjirokastër - 18/37  re diell

Sarandë - 22/35  diell.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat