Kali i ngordhur hidhet në det, tmerrohen pushuesit nga era kundërmuese - Bota Sot
Kali i ngordhur hidhet në det, tmerrohen pushuesit nga era kundërmuese

Shqipëria

Kali i ngordhur hidhet në det, tmerrohen pushuesit nga era kundërmuese

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 15:57
Pamje nga video

Pamje shqetësuese dhe aspak të hijshme vijnë nga plahzi i Tales në Lezhë. Një kalë i ngordhur është hedhur në det.

Trupi i kafshës së ngordhur, ndihmuar nga temperaturat e larta të verës ka shkaktuar një erë kuturbuese që ka tmerruar pushuesit.

Disa janë organizuar vetë për ta nxjerrë kafshën nga deti.

Ndiqni pamjet e emisionit Stop!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...