Parashikimi i motit në Shqipëri - Bota Sot
Parashikimi i motit në Shqipëri

Shqipëria

Parashikimi i motit në Shqipëri

Më: 12 gusht 2018 Në ora: 08:35
Foto ilustrim

Moti do të mbetet me diell dhe kalime vranësirash në mesditë në zonat malore. Sipas meteoalb, era do të jetë e lehtë me drejtim Perëndim (NW) me shpejtësi 7 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 2 lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të pësojnë rënie të lehtë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...