Emrat e bandës së Elbasanit/ Denoncimi: Ja politikani që i mbron - Bota Sot
Emrat e bandës së Elbasanit/ Denoncimi: Ja politikani që i mbron

Shqipëria

Emrat e bandës së Elbasanit/ Denoncimi: Ja politikani që i mbron

Më: 12 gusht 2018 Në ora: 13:38
Sali Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim të ardhur në adresën e tij, për bandën e trafikantëve të Elbasanit.

Sipas denoncuesit, këtë bandë e mbron Qazim Sejdini, që udhëron policinë.

Denoncimi i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Narkopolicia e Elbasanit mbron bandën e trafikantëve!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital!

Pershendetje doktorr, te uroje shendet e jet te gjat. Dua te denoncoij fshehjen nga policia elbasanit ne ndikimin e don kryetarit te bashkis sejdini. Ndalimi dhe shoqerimi i kesaij bande qe merret me prustitucion trafik droge plagosje vrasje.

Ne drejtimin e don sejdini tenderat e bashkis dhe ne te gjitha drejtorit e juridiksionit bashkis elbasan. Arben trasha i denuar ne itali prostuticion trafik droge. Kamer (agron) mehja i denuar per organizat kriminale, prostuticion trafik droge 25 vjet. Elton dedja i denuar prostitucion trafik droge.

Arjan petova i denuar ne itali prostitucion trafik droge. Dhe aktualisht ne bar bufe shitet drog kokain heroin. Cim ajazi trafik te lendeve narkotike heroin. Alban tafa drejtor ne kesh i denuar per prostitucion trafik droge ne itali.

Doktorr elbasani esht fuci baruti ne drejtimin e qazim sejdinit me bandat e tij ne ndikimin e pushtetit kercenon drejtus istitucionesh gazetar puninjes policie e cdo kend qe i preket interesi apo flet te vertetat per 100 jet njerzish qe nderroijn jet si pasoij e ndotjes amjentale qe merr rrushfete ne kembim te heshtjes dhe mos mbylljesh te fabrikave.

Te lutem anonim. Respekte

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...