“Më vranë vëllanë, ai njoftoi 2 javë para krimit. Unë i shkruajta Ramës se…”, Berisha nxjerr mesazhin e vëllait të viktimës - Bota Sot
“Më vranë vëllanë, ai njoftoi 2 javë para krimit. Unë i shkruajta Ramës se…”, Berisha nxjerr mesazhin e vëllait të viktimës

Shqipëria

“Më vranë vëllanë, ai njoftoi 2 javë para krimit. Unë i shkruajta Ramës se…”, Berisha nxjerr mesazhin e vëllait të viktimës

Më: 17 gusht 2018 Në ora: 13:08
Sali Berisha

Ish kryeministri Sali Berisha ka ndare sot me ndjekesit e tij ne Facebook denoncimin e nje qytetari ne Shkoder, i cili akuzon policine se nuk po ben asgje per hetimin dhe zbulimin e vrasesve te vellait te tij. Ai shkruan se vete viktima kishte njoftuar dy jave para se ta vrisnin.

Postimi i Berishes 

Asnje hetim per vrasjen e paralajmeruar te Shkodres!

Qytetari dixhital denoncon:

– Asnje hetim nga policia dhe prokuroria e Shkodres per vrasjen e vellait te tij! 
– Ai kishte njoftuar policine dy jave para se te ndodhte krimi.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

Persh.doktor jam M.L shkoder.desha tju informoj per ngjarjen e fundit ne shkoder sepse gazetari tan hoxha ka ardhur ketu ne sherbim te bandave te kryeministrit me dizenformu.me kane vrare vellane para 1 jave dhe askush nga policia e prokuroria nuk ka ardhe me pyete kush ju vravi.20 dite para vrasjes i kam derguar sms kryeministrit se familja ime nuk ndihet e sigurte nga bandat tuaja.me respekt.”

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat