Para se të niseni për pushime, shikoni motin në Shqipëri - Bota Sot
Para se të niseni për pushime, shikoni motin në Shqipëri

Shqipëria

Para se të niseni për pushime, shikoni motin në Shqipëri

Më: 23 gusht 2018 Në ora: 07:36
Foto ilustrim

Moti për ditën e sotme në Shqipëri parashikohet i kthjellët dhe alternime vranësirash kalimtare prej orëve të mesditës deri ato të pasdites.

Sipas shërbimit meteorologjik ushtarak, do të ketë reshje shiu të izoluara në veri dhe verilindje në formën e pikave dhe apo edhe stuhisë afatshkurtër kalimtare.

Era do të fryjë me drejtim verilindje-veriperëndim 1-12 m/sek në bregdet. Deti parashikohet i forcës 4 me lartësi vale 1.5-2.2 metra.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...