Moti sot në Shqipëri, priten shira afatshkurtër në të gjithë vendin - Bota Sot
Moti sot në Shqipëri, priten shira afatshkurtër në të gjithë vendin

Shqipëria

Moti sot në Shqipëri, priten shira afatshkurtër në të gjithë vendin

Më: 26 gusht 2018 Në ora: 08:30
Ilustrim

Të dielën, moti  do të jetë me alternime kthjellimesh të shoqëruara me rreshje shiu në  formën rrebesheve dhe stuhive të izolura.  Era do të jetë me drejtim Jugerëndim (SW)  me shpejtësi  8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të  jetë i forcës  3 lartësi  vale 0,5 deri në 1,0 metër  në det  të hapur. Temperaturat do të jenë në rënie.

Temperaturat min dhe max
Zonat  malore         12/29°C
Zonat e  ulëta           20/32°C
Zonat  bregdetare    20/31°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...