Parashikimi i motit, e martë 28 gusht 2018 - Bota Sot
Parashikimi i motit, e martë 28 gusht 2018

Shqipëria

Parashikimi i motit, e martë 28 gusht 2018

Më: 28 gusht 2018 Në ora: 07:31
Maja e Shumresë, gusht 2018

Ditën e martë, 28 gusht moti  do të jetë me diell përgjatë bregdetit dhe vranësira të pakta deri mesatare në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Veriprëndim (NW)  me shpejtësi  10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të  jetë i forcës  4 lartësi  vale 0,5 deri në 1,5 metër  në det  të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max 
Zonat  malore         14/28°C 
Zonat e  ulëta           19/34°C
Zonat  bregdetare    20/34°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...