Para se të niseni për pushime, shikoni motin në bregdetin shqiptar - Bota Sot
Para se të niseni për pushime, shikoni motin në bregdetin shqiptar

Shqipëria

Para se të niseni për pushime, shikoni motin në bregdetin shqiptar

Më: 28 gusht 2018 Në ora: 08:56
Ilustrim

Moti për ditën e sotme në Shqipëri parashikohet me kthjellime dhe vranësira. Sipas shërbimit meteorologjik ushtarak, do të ketë reshje shiu prej mesdite në pjesën jugore dhe juglindore të territorit.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriperëndimit me shpejtësi deri ne 16 m/sek. Deti parashikohet i forcës 4 me lartësi vale  2.2 metra. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...