Operacion i madh, shpëtohen dy persona në kufi me Greqinë - Bota Sot
Operacion i madh, shpëtohen dy persona në kufi me Greqinë

Shqipëria

Operacion i madh, shpëtohen dy persona në kufi me Greqinë

Më: 1 shtator 2018 Në ora: 14:27
Ilustrim

Janë shpëtuar në mesnatë dy persona në kufirin greko-shqiptar. 

Mësohet se ata ta kishin humbur rrugën dhe kishin ngelur në një zonë pyjore në Agia Marina, Pogon në kufi.

Policia greke nuk jep detaje se kush ishin këta persona dhe pse ndodheshin afër kufirit, por mësohet se kanë kërkuar ndihmë përmes një celulari dhe në drejtim te tyre kanë shkuar 7 zjarrfikës me dy mjete duke i gjetur e shpëtuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...