Ish-ministrja Gjosha marton motrën, Meta dhe Kryemadhi të ftuar në dasmë, ja çfarë kanë zgjedhur të veshin - Bota Sot
Ish-ministrja Gjosha marton motrën, Meta dhe Kryemadhi të ftuar në dasmë, ja çfarë kanë zgjedhur të veshin

Shqipëria

Ish-ministrja Gjosha marton motrën, Meta dhe Kryemadhi të ftuar në dasmë, ja çfarë kanë zgjedhur të veshin

Më: 2 shtator 2018 Në ora: 09:24
Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi

Presidenti Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi, i janë bashkuar gëzimit të familjes Gjosha.

Kreu i shtetit dhe kryetarja e LSI-së ishin të pranishëm në ceremoninë e dasmës së motrës së deputetes dhe ish-ministres së Lëvizjes Socialiste për Integrim, Klajda Gjosha, në kalanë e Lëkursit.

 Kreu i shtetit shfaqet me një kostum blu, këmishë të bardhë dhe këpucë të zeza, ndërsa Kryemadhi ka zgjedhur një kombinim dyngjyrësh për këtë ceremoni. Ndërkohe, motra e nuses, Klajda, duket e veshur me një fustan të kuq.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...