I riu nga Fieri me 162 km/h në autostradë - Bota Sot
I riu nga Fieri me 162 km/h në autostradë

Shqipëria

I riu nga Fieri me 162 km/h në autostradë

Më: 9 shtator 2018 Në ora: 08:52
Pamje nga video

Policia Rrugore e Tiranës ka vijuar dhe gjatë natës së mbrëmshme kontrollet në rrugë të ndryshme në vend për të evidentuar shkelësit e rregullave të qarkullimit.

Në një video të publikuar në Facebook, Policia e Shtetit shkruan se në rrugën Tiranë-Durrës gjatë natës ka lëvizur një 21-vjeçar nga Fieri me 162  km/h, duke u kthyer kështu në rrezik potencial aksidenti.

Policia apelon per respektimin e rregullova te qarkullimit rrugor, per nje udhetim te sigurt. Asnje destinacion tjeter nuk eshte i rendesishem per te nxituar duke rrezikuar jetën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat