Parashikimi i motit për Shqipëri - Bota Sot
Parashikimi i motit për Shqipëri

Shqipëria

Parashikimi i motit për Shqipëri

Më: 12 shtator 2018 Në ora: 07:33
Alpet, shtator 2018

Më 12 shtator  vendi ynë do të mbetet me  kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash në zonat malore në mesditë. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi  8 -15 m/sek me intesitet më të lartë në bregdet. Valëzimi do të  jetë i forcës  3-4  lartësi  vale 1,0 deri në 1,5 metër  në det  të hapur. Temperaturat do të  jenë rritje në mesditë.

Temperaturat min dhe max 

Zonat  malore         13/29°C 

Zonat e  ulëta           15/32°C

Zonat  bregdetare   18/31°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...