Parashikimi i motit: Nis rënia e temperaturave - Bota Sot
Parashikimi i motit: Nis rënia e temperaturave

Shqipëria

Parashikimi i motit: Nis rënia e temperaturave

Më: 14 shtator 2018 Në ora: 08:15
Foto ilustrim

E premte, 14 shtator. Moti do të jetë me kthjellime dhe shtim të vranësirave mesatare në zonën e Ultësirës Perëndimore.

Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës  2 me lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rënie.

Temperaturat minimale dhe maksimale: 
Zonat malore         10/27°C
Zonat e ulëta           11/31°C
Zonat bregdetare   17/30°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...