Vjeshta nis sot zyrtarisht, por temperaturat ulen javës tjetër - Bota Sot
Vjeshta nis sot zyrtarisht, por temperaturat ulen javës tjetër

Shqipëria

Vjeshta nis sot zyrtarisht, por temperaturat ulen javës tjetër

Më: 22 shtator 2018 Në ora: 08:24
Ilustrim

Për moti këtë fundjavë në vend paraqitet i kthjellët dhe me vranësira të pakta. Temperaturat vijojnë të jenë të larta, por rënie e ndjeshme parashikohet javën e ardhshme.

Për moti këtë fundjavë në vend paraqitet i kthjellët dhe me vranësira të pakta. Temperaturat vijojnë të jenë të larta, por rënie e ndjeshme parashikohet javën e ardhshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...