Meta: Shqipëria e përkushtuar ndaj paqes e zhvillimit në rajonin e Europës Juglindore - Bota Sot
Meta: Shqipëria e përkushtuar ndaj paqes e zhvillimit në rajonin e Europës Juglindore

Shqipëria

Meta: Shqipëria e përkushtuar ndaj paqes e zhvillimit në rajonin e Europës Juglindore

Më: 25 shtator 2018 Në ora: 20:17
Presidenti i Republikës, Ilir Meta

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ndodhet në Nju-Jork, të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku po merr pjesë në sesionin e 73-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së. Përmes një postimi, Meta thotë se Shqipëria është e përkushtuar ndaj paqes.

“Filloi sesioni i 73-të i Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së. Shqipëria e përkushtuar ndaj paqes, qëndrueshmërisë dhe zhvillimit në rajonin e Europës Juglindore dhe botës mbarë”. /ATSH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...