Moti, temperaturat do të vazhdojnë të bien - Bota Sot
Moti, temperaturat do të vazhdojnë të bien

Shqipëria

Moti, temperaturat do të vazhdojnë të bien

Më: 26 shtator 2018 Në ora: 07:40
Shkodra, shtator 2018

E Mërkurë dt 26 Shtator  mot do të mbetet me  kthjellime  kalime  të pakta vranvsirash në relievet malorë.  Era do të jetë me drejtim  Verilindje  (NE) me shpejtësi  8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të  jetë i forcës 4  lartësi  vale 1,0  deri në 2,5 metër  në det  të hapur. Temperaturat do të pësojnë rënie të mëtejshme.

Temperaturat min dhe max 

Zonat  malore         3/16°C 

Zonat e  ulëta           8/25°C

Zonat  bregdetare   14/26°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...