Meta takon Presidentin e SHBA-ve Donald Trump - Bota Sot
Meta takon Presidentin e SHBA-ve Donald Trump

Shqipëria

Meta takon Presidentin e SHBA-ve Donald Trump

Nga: Bota Sot Më: 26 shtator 2018 Në ora: 18:50
Presidenti i Republikës, Ilir Meta dhe Presidenti i SHBA-vë , Donald Trump me zonjën e parë

Në kuadër të pjesëmarrjes në punimet e Asamblesë së Përgjithshme të Organizatës së Kombeve të Bashkuara, Presidenti i Republikës, Ilir Meta, u takua me Presidentin e Shteteve të
Bashkuara të Amerikës, Donald Trump.

Meta e ka publikuar fotografin në profilin e tij në Facebook, ku ka shkruar “partneritet i fortë strategjik mes Shqipërisë dhe SHBA”.

Postimi i plotë:

I kënaqur që mora pjesë në pritjen e Presidentit të SHBA, Donald Trump. Partneritet i fortë strategjik mes Shqipërisë dhe SHBA

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...