Ky është moti për ditën e sotme - Bota Sot
Ky është moti për ditën e sotme

Shqipëria

Ky është moti për ditën e sotme

Më: 28 shtator 2018 Në ora: 08:23
Ilustrim

Moti do të jetë fillimisht me kthjellime, gradualisht në mesditë do të kemi shtim të vranësirave. 

Era do të jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi 8-15 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 4 lartësi vale 1,0 deri në 2,5 metërnë det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max 

Zonat malore 4/18°C 
Zonat e ulëta 10/28°C
Zonat bregdetare 14/28°C 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...