Çfarë do të ndodhë sot me motin - Bota Sot
Çfarë do të ndodhë sot me motin

Shqipëria

Çfarë do të ndodhë sot me motin

Më: 30 shtator 2018 Në ora: 09:13
Ilustrim

Shqipëria sot do të paraqitet me një mot të kthjellët dhe vranësirakalimtare më të theksuara në zonat juglindore.

Ndërsa pasditja vijon me vranësira më të theksuara sërish në zonat juglindore.

Temperaturat do të zbresin me 1-2 gradë Celsius në orët e para të mesditës, duke bërë që vlerat ekstremale të variojnë 5-27 gradë Celsius.

Era do të fryjë mesatare me shpejtësi 35 km/h në drejtimin verior, duke shkaktuar në det dallgëzim 2-3 ballë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...