Bëhuni gati, kjo do të ndodhë me motin sot - Bota Sot
Bëhuni gati, kjo do të ndodhë me motin sot

Shqipëria

Bëhuni gati, kjo do të ndodhë me motin sot

Më: 4 tetor 2018 Në ora: 08:15
Ilustrim

Shqipëria përveç reshjeve do të përfishihet edhe nga rënia e temperaturave me disa gradë.

E enjte, 4 tetor:  Moti do të jetë mbetet i paqëndrueshëm me alternimevranësirash dhe reshje shiu në zonat e ulëta dhe zonat malore. 

Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 1,2 deri në 2,5 metër në det të hapur. 

Temperaturat min dhe max 

Zonat malore 13/26C 

Zonat e ulëta 16/27°C

Zonat bregdetare 15/25°C

E Enjte dt 04 Maj 2018 

Kosova per sot do të jetë me alternime vranësira dhe rreshje shiu .Temperaturat në ekstremet e tyre do të regjistrojnë vlera 12°C në mëngjes deri në deri në 26°C në mesditë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat