Basha me gazetarët: Gjendja e rendit një emergjencë kombëtare - Bota Sot
Basha me gazetarët: Gjendja e rendit një emergjencë kombëtare

Shqipëria

Basha me gazetarët: Gjendja e rendit një emergjencë kombëtare

Më: 9 tetor 2018 Në ora: 12:35
Lulzim Basha

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi se krimi në Shqipëri është më i fortë se kurrë dhe kontrollon territorin dhe ekonominë.

Në një bashkëbisedim me gazetarët nga selia blu, Basha deklaroi se gjendja e rendit është një emergjencë kombëtare.

“Kemi përplasje me armë në mes të qyteteve tona dhe krimi kontrollon pushtetin politik”, tha Basha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...