Parashikimi i motit, e premte 12 tetor 2018 - Bota Sot
Parashikimi i motit, e premte 12 tetor 2018

Shqipëria

Parashikimi i motit, e premte 12 tetor 2018

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 08:04
Ilustrim

 Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për ditën e sotme parashikohet me diell dhe prani të vranësirave në juglindje dhe lindje të vendit.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriperëndimit 2 – 7 m/s.

Deti parashikohet i forcës 3 ballë, me lartësi vale 1.5 metra.

Temperaturat parashikohen:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...