‘Xhisiela’: Lulzim Basha mbërrin në Prokurorinë e Tiranës - Bota Sot
‘Xhisiela’: Lulzim Basha mbërrin në Prokurorinë e Tiranës

Shqipëria

‘Xhisiela’: Lulzim Basha mbërrin në Prokurorinë e Tiranës

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 12:25
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është paraqitur për të dëshmuar sot në prokurori pas padisë së Taulant Ballës për shpërdorim detyre, shpifje dhe fyerje për rastin e Xhisiela Malokut.

Ashtu siç kishte konfirmuar, kreu i opozitës mbërriti rreth orës 12:10 në prokurori.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera