Basha: Thirrja e kreut të opozitës, fillimi i fundit të këtij rregjimi kriminal - Bota Sot
Basha: Thirrja e kreut të opozitës, fillimi i fundit të këtij rregjimi kriminal

Shqipëria

Basha: Thirrja e kreut të opozitës, fillimi i fundit të këtij rregjimi kriminal

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 13:05
Lulzim Basha

Kreu i opozitës Lulzim Basha ka përfunduar dëshminë e tij në prokurori.

Ai tha për mediat se faza e fundit është përdorimi I shtetit me shpresën për të mbyllur zërin e opozitës.

Basha deklaroi se thirrja e kreutr të opozitës për tu paraqitur në prokurori, është fillimi I fundit të këtij rregjimi kriminal.

Mesazhi im për Ramën dhe veglat e tij është:

PD, unë dhe shqiptarët, nuk shantazhohemi as impresionohemi nga makinacionet politike të shtetit privat të Edi Ramës, dhe jemi të vendosur të vazhdojnë betejën tonë….

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera