Një i plagosur në Selitë, policia ngre pika kontrolli në gjithë Tiranën për autorin - Bota Sot
Një i plagosur në Selitë, policia ngre pika kontrolli në gjithë Tiranën për autorin

Shqipëria

Një i plagosur në Selitë, policia ngre pika kontrolli në gjithë Tiranën për autorin

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 13:15
Policia e Tiranës

Policia e Tiranës njoftoi se një 18-vjeçar është plagosur me armë zjarri në Selitë rreth orës 12:45 dhe dha iniciale e tij: M.SH. Ai është dërguar në spital.

Sipas Policisë, plagosja ka ardhur me armë zjarri nga persona ende të paidentifikuar.

 Po bëhet krehja e zonës si dhe janë ngritur pika kontrolli në akset rrugore dhe hyrje daljet e kryeqytetit. Po punohet intensivisht për kapjen e autorit/ve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera