Vazhdon moti i kthjellët, temperaturat mbeten konstante - Bota Sot
Vazhdon moti i kthjellët, temperaturat mbeten konstante

Shqipëria

Vazhdon moti i kthjellët, temperaturat mbeten konstante

Më: 15 tetor 2018 Në ora: 07:32
Foto

Fillimi i javës, 15 tetor:  moti do të vijojë i qëndrueshëm me kthjellime dhe vranësira  deri mesatare. Era do të jetë e lehtë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi  8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të  jetë i forcës 3  lartësi  vale 0,3 deri në 0,5 metër  në det  të hapur. Temperaturat pa ndryshime të ndjeshme.

Temperaturat min dhe max 
Zonat  malore         7/21°C 
Zonat e  ulëta          10/28°C
Zonat  bregdetare   16/28°C

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat