Parashikimi i motit për sot në Shqipëri

Shqipëria

Parashikimi i motit për sot në Shqipëri

Më: 16 tetor 2018 Në ora: 07:35
Foto

E martë, 16 tetor:  moti do të vijojë i qëndrueshëm me kthjellime dhe vranësira  të pakta. Era do të jetë e lehtë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi  7 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të  jetë i forcës 3  lartësi  vale 0,3 deri në 0,5 metër  në det  të hapur. Temperaturat pa ndryshime të ndjeshme.

Temperaturat min dhe max
Zonat  malore         8/21°C
Zonat e  ulëta          10/28°C
Zonat  bregdetare   16/28°C

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat