Mot me diell dhe re në bregdetin shqiptar - Bota Sot
Mot me diell dhe re në bregdetin shqiptar

Shqipëria

Mot me diell dhe re në bregdetin shqiptar

Më: 18 tetor 2018 Në ora: 08:55
Ilustrim

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për ditën e sotme parashikohet i kthjellët me vranësira të pakta mesatare në pjesën lindore në mesditë dhe në veri në pasdite. Era do të fryjë me drejtim verilindje-veriperëndim, me shpejtësi 1-10 m/s. Deti i parashikohet forcës 3 ballë, me lartësi vale 1.5 metra.

Temperaturat:

Shkodër 13/27 diell  re

Kukës          9/25 diell pak re

Lezhë 11/27 diell

Dibër 9/25 diell pak re

Durrës 14/28 diell

Tiranë 14/29 diell pak re

Elbasan 14/29  diell re

Berat  10/29 diell re

Vlorë 15/26 diell re

Korçë 7/23  diell re

Gjirokastër   7/30 diell re

Sarandë 13/27 diell re.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...