Berisha flet me emra: Fabrika e heroinës në Has menaxhohej nga dy ekstremistë të PS - Bota Sot
Berisha flet me emra: Fabrika e heroinës në Has menaxhohej nga dy ekstremistë të PS

Shqipëria

Berisha flet me emra: Fabrika e heroinës në Has menaxhohej nga dy ekstremistë të PS

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 19:02
Sali Berisha

Ish kryeministri Sali Berisha ka deklaruar përmes një postimi në rrjetin social se fabrika e heroinës e zbuluar këtë të premte në Has ishte në menaxhim të dy personave, “ekstremistë të flaktë” të Partisë Socialiste në pushtet.

Berisha ka publikuar një mesazh të qytetarit dixhital ku ndër të tjera jepen dhe emrat e menaxhuesve të fabrikës së drogës. Madje në denoncim shtohet se në fabrikë ka patur sasi të mëdha parash të cilat janë marrë përpara operacionit, duke dekonspiruar kësisoj aksionin që u bë në bashkëpunim me partnerët ndërkombëtarë.

STATUSI I BERISHËS:

Zbulohet ne Has fabrike e Partise Siçiliste e perpunimit te Heroines!

Policia dekonspiron operacionin e partnereve! sb

Pershendetje dr Zbulohet ne Branog te Hasit Fabrike e perpunimif te Heroine dhe kapen 100kg heroine.E menaxhonin vllezrit Mustaf dhe Xhavit Shuti,babe e bire ekstremist te flakte te majte te cilet jane arrestuar.Thone qe ka pasur shuma te medha parash atje ku eshte bere operacioni dhe ky Mazreku Shefi i Komisariatit te Hasit mund t'i kete marre. Pra ka pasur nje lloj dekonspirimi te operacionit te partnerve tane nga policia.Loje e madhe, hasi eshte stacioni i fundit ne loje jane dhe Turq, si dhe tre biznese ne tr

Nje punonjes i bashkise Kruje i arrstuar por edhe deputet te lidhur me rrjetin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...