Laboratori i drogës në Has, flet daja i të arrestuarit: Nuk dinim ... - Bota Sot
Laboratori i drogës në Has, flet daja i të arrestuarit: Nuk dinim ...

Shqipëria

Laboratori i drogës në Has, flet daja i të arrestuarit: Nuk dinim ...

Më: 20 tetor 2018 Në ora: 14:57
Daja i Xhavit Shutit, ka thënë se nuk di asgjë për drogën.

Pas zbulimit të identiteteve të 3 prej të arrestuarve nga operacioni në Has, ku u zbulua një laborat i përpunimit të drogave të rënda, ka folur daja i njërit prej tyre.

Daja i Xhavit Shutit, ka thënë se nuk di asgjë për drogën.

‘Nuk di fare me çfarë merren nipërit e mi, unë erdha të takoj motrën,’ ka thënë ai për BalkanWeb.

Të arrestuarit janë Flamur Bisho Çela, Xhavit dhe Mustaf Shuti si dhe shtetasit me inicialet V. B. e A. SH.

I arrestuari Flamur Bisho Çela punon prej 26 vitesh si shofer tek  zjarrfikëset në Shkodër.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...