Stresi komunikoi me Bajrat e Shkodrës, babai i tij zbulon arsyet - Bota Sot
Stresi komunikoi me Bajrat e Shkodrës, babai i tij zbulon arsyet

Shqipëria

Stresi komunikoi me Bajrat e Shkodrës, babai i tij zbulon arsyet

Më: 20 tetor 2018 Në ora: 16:24
Stresi me babain e tij

Sali Lushaj, babai i këngëtarit Arkimed Lushaj, Sali Lushaj, ka reaguar sërish në lidhje me akuzat që i janë bërë djalit të tij të burgosur pak ditë më parë si i lidhur me një grup kriminal

Lushaj, hedh poshtë akuzat se ai mund të ketë ndërhyrë për të prishur provat, ndërsa tregon edhe lidhjen e Stresit me grupin shkodran të Bajrave.

POSTIMI I PLOTË

Mirmengjesi O Miqte e mije! Ju  falenderoi per mbeshtetjen qe me keni dhene dhe kurajon e forte qe me keni dhene  ku ma keni shtuar dhe me shume .Sot Pashe flete rrufene  Tema  sikur une paskam nderhy te prish shenjat e gishtave te Stresit .Nje shpifje e radhes e felliqur .Por kur shof nga dalin keto shkrime as nuke me shqetesojne aspak. Ndersa per sa i perket komunikimit te Stresit me Bajrat kjo eshte  e vertete se ka shkuar e ka kenduar  tek lokali  i tyre disa here.  por ka shkuar kundrejt pageses si me gjithe te tjeret .Ju ka kerkuar leket qe i takojne .

Ata qe jane te interesuar te shpifin e trillojne te  shofin dhe reklamen a atyre nateve qe ka performuar aty. Mua cfardo qe shkruajne e provokojne nepermes shkrimit te tyre e cila do medja nuke kane shansin ma te vogel te bie preh e provokimeve  te tyre. Ju falenderoi shume.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...