Rama publikon foton “e ndaluar”, tregon të gjithë familjen - Bota Sot
Rama publikon foton “e ndaluar”, tregon të gjithë familjen

Shqipëria

Rama publikon foton “e ndaluar”, tregon të gjithë familjen

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 07:39
Edi Rama

Është mundur që shpesh herë ta mbajë familjen e tij larg mediave dhe fotove në rrjete sociale, por këtë të shtunë Edi Rama ka treguar të gjithë pjesëtarët e familjes.

Rama në ‘Instagram’ ka treguar një foto ku shfaqet bashkë me bashkëshorten e fëmijët, dy djemtë Gregorin e Zahon dhe Rean.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat