Alarmi për bombë në Tiranë rezultoi…fals - Bota Sot
Alarmi për bombë në Tiranë rezultoi…fals

Shqipëria

Alarmi për bombë në Tiranë rezultoi…fals

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 08:03
Tiranë

Një tjetër alarm për bombë vuri në lëvizjen policinë në Tiranë.

Një valixhe e braktisur pranë Muzeut Kombëtar ka shqetësuar kalimtarët që kanë lajmëruar forcat e rendit.

Pas izolimit të zonës, kanë mbërritur dhe forcat xhenio të ushtrisë. 

Ekspertët kanë verifikuar objektin ndërsa më pas kanë ndërhyrë me shpërthimin e komanduar.

Fatmirësisht dhe këtë radhë kishim të bënim me një alarm fals, dhe një valixhe të braktisur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...