Autobusi i Kamzës del nga rruga, lëndohet një person - Bota Sot
Autobusi i Kamzës del nga rruga, lëndohet një person

Shqipëria

Autobusi i Kamzës del nga rruga, lëndohet një person

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 09:27
Autobusi i Kamzës ka dalë nga rruga

Një aksident është shënuar paraditen e sotme në kryeqytet.

Nga njoftimet paraprake bëhet e ditur se autobusi i Kamzës ka dalë nga rruga. Shkak është bërë një defekt teknik.

Për pasojë një shtetas është plagosur, për fat të mirë lehtësisht. 

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton mbi rrethanat e aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat