Shqipëria u godit nga katër tërmete sot - Bota Sot
Shqipëria u godit nga katër tërmete sot

Shqipëria

Shqipëria u godit nga katër tërmete sot

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 14:16
Ilustrim

Katër tërmete janë regjistruar sot në Shqipëri, ku tre të fundit  njëri pas tjetrit, në zonën e Korçës nga ora 9:05 deri në 10:39 minuta dhe me fuqi në rritje.

Sipas IGJEUM, forca e tyre ka qënë duke u rritur: I pari në Roskovec, 2 ballë, i dyti në Ujëbardhë të Korçës, 2.2 ballë; i treti në Gjanç të Korçës dhe i katërti në Floq të Korçës, 3.2 ballë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...