Kapet me drogë në makinë, arrestohet 36 vjeçari, emri .. - Bota Sot
Kapet me drogë në makinë, arrestohet 36 vjeçari, emri ..

Shqipëria

Kapet me drogë në makinë, arrestohet 36 vjeçari, emri ..

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 15:49
Foto

Një shtetas është arrestuar nga policia në Delvinë pasi u kap me drogë. 36-vjeçarit Roland Dervishi iu gjet një sasi kanabisi në automjet pas një kontrolli të ushtruar nga autoritetet.

Më datë 20.10.2018, u arrestua në flagrancë shtetasi Roland Dervishi, 36 vjeç, banues në Delvinë, pasi është kapur  nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Sarandë, dhe gjatë kontrollit  në automjetitn e tij  policia gjeti një sasi lënde narkotike e dyshuar “Cannabis Sattiva.

Materialet ju referuan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat