Pas dy ish-deputetëve, arrestohet në Shijak bosi i drogës - Bota Sot
Pas dy ish-deputetëve, arrestohet në Shijak bosi i drogës

Shqipëria

Pas dy ish-deputetëve, arrestohet në Shijak bosi i drogës

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 20:00
Policia e Shtetit

Pas dy deputetëve, Policia ka arrestuar edhe Flamur Avdylin, i cili njihet si bosi i drogës në Shijak.

Dyshimet e para lidhen me laboratorin e zbuluar pak ditë në Has.

Ende nuk ka një njoftim zyrtar nga policia e shtetit deri në këto momente.

Ajo që bie në sy është se policia ka nisur një aksion të gjerë në disa qytete të Shqipërisë dhe që janë lënë të gjitha këtë fundjavë.

Image
Flamur Avdyli
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...