Arrestimet, Rama: Do e bëjmë vend të pajetueshëm për kriminelët - Bota Sot
Arrestimet, Rama: Do e bëjmë vend të pajetueshëm për kriminelët

Shqipëria

Arrestimet, Rama: Do e bëjmë vend të pajetueshëm për kriminelët

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 22:45
Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka reaguar serish në lidhje me arrestimet e dy ish-deputetëve të Partisë Socialiste.

Në një postim në Twitter Rama shkruan se “Atyre që bëjnë politikë me krimin, lufta kundër krimit u rrit dëshpërimin”

“Atyre që bëjnë politikë me krimin, lufta kundër krimit u rrit dëshpërimin. Sa më fort do ta godasim krimin, aq më e dëshpëruar do të bëhet kundërvënia e tyre! Ne do ta bëjmë këtë vend të pajetueshëm për kriminelët dhe të pashpresë për ata që me krimin bëjnë politikë #DerinëFund“, shkruan Rama.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat