Ja arma me të cilën Kacifas qëlloi policinë - Bota Sot
Ja arma me të cilën Kacifas qëlloi policinë

Shqipëria

Ja arma me të cilën Kacifas qëlloi policinë

Më: 29 tetor 2018 Në ora: 23:56
Arma me të cilën Kostandinos Kacifas qëlloi policinë

Kjo është arma me të cilën Kostandinos Kacifas qëlloi ndaj policisë shqiptare një ditë më parë në Bularat të Gjirokastrës.

Arma ka një dylbi dhe është një kallashnikov i modifikuar për të qëlluar me precizion të lartë.

Me këtë armë Kacifasi ka qëlluar ndaj policisë shqiptare dhe forcave RENEA, të cilat më pas u detyruan që ta vrisnin gjatë aksionit për ta arrestuar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...