“Gjushin e rrahën në zyrë…”, Berisha publikon sms-në - Bota Sot
“Gjushin e rrahën në zyrë…”, Berisha publikon sms-në

Shqipëria

“Gjushin e rrahën në zyrë…”, Berisha publikon sms-në

Më: 30 tetor 2018 Në ora: 13:45
Ish-kryeministri Sali Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha ka hedhur nje tjeter postim per kryebashkiakun e Durresit, Vangjush Dako.

Postimi i Sali Berishes ne faqen e tij ne Facebook:

Kallam Deshtaku pajtoi Gjushin me Avdylet! sb

“Persh dr.Berisha!
Sipas nje burimi te besushem para 3 javesh xhuxhin e kane rrafur ne zyren e tij te bashkise Durres miqte qe e ndihmuan te behej kryetar,(banda Avdylaj)me pas ka shkuar Edrama dhe jane ulur diku ne nje restorant per gati 3 ore koke me koke me xhuxhin duke i treguar tmerrin nga njerzit qe i perdori per fushate!mund ta verifikoni kete çeshtje!”

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat