Rama i përgjigjet Bashës: Mbahu fort, të kanë zënë të prerat nga zgjedhjet… - Bota Sot
Rama i përgjigjet Bashës: Mbahu fort, të kanë zënë të prerat nga zgjedhjet…

Shqipëria

Rama i përgjigjet Bashës: Mbahu fort, të kanë zënë të prerat nga zgjedhjet…

Më: 30 tetor 2018 Në ora: 14:32
Kryeministri Edi Rama dhe Lulzim Basha

Kryeministri Edi Rama ka reaguar per qendrimet qe mbajti sot Lulzim Basha ne bashkebisedimin per mediat. Rama i ka cilesuar shpifje sa kohe qe departamenti anti-shpifje sipas tij ka konstatuar shkaqe per 23 padi ndaj thenieve te Bashes.

Postimi i Edi Rames ne Twitter

Artist,jam i impresionuar! Departamenti Antishpifje paska konstatuar sot shkaqe për 23 padi ndaj teje [????] Konferencë shtypi me diare intensive më thonë [????] E di xhan e di,të kanë zënë të prerat nga zgjedhjet që po vijnë e po bën gati terrenin e humbjes fitimtare të radhës [????] Mbahu fort [????]

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...