PD: Edi Rama pritet me protesta edhe në Has - Bota Sot
PD: Edi Rama pritet me protesta edhe në Has

Shqipëria

PD: Edi Rama pritet me protesta edhe në Has

Më: 30 tetor 2018 Në ora: 18:33
Protesta në Has

“Qeveri e drogës”, “Jo taksës së rrugës së Kombit” dhe “Rinia e Hasit nuk të do”, ishin disa prej mesazheve të protestës të të rinjve të Hasit kundër Edi Ramës, njofton zyra e shtypit e Partisë Demokratike.

Jashtë ambjenteve të aktivitetit të kryeministrit, forca të shumta policie kanë ndaluar protestuesit të protestojnë në sheshin e qytetit, deklaron PD.

Kryeministri Edi Rama ishte në Has sot në kuadër të aktiviteteve për bashkëqeverisjen dhe turit nëpër Shqipëri “E gjithë vëmendja për ju”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...