Parashikimi i motit për sot në Shqipëri - Bota Sot
Parashikimi i motit për sot në Shqipëri

Shqipëria

Parashikimi i motit për sot në Shqipëri

Më: 31 tetor 2018 Në ora: 07:47
Kalaja e Beratit, tetor 2018

Parashikimi i motit për datën 31 tetor 2018, sipas Shërbimit meteorologjik Shqiptar: Moti do te jetëme kthjelliemesh dhe  vranësira ku nuk do tëmungojnë rreshje tëpakta shiu në Juglindje. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW)  me shpejtësi  10 -15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të  jetë i forcës 5  lartësi  vale 1,0 deri në 1,5 metër  në det  të hapur.

Temperaturat do të jenë pa ndryshime.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore         12/22°C 

Zonat e  ulëta          17/27°C

Zonat  bregdetare   19/27°C

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...