Parashikimi i motit, e shtunë, 3 nëntor 2018 - Bota Sot
Parashikimi i motit, e shtunë, 3 nëntor 2018

Shqipëria

Parashikimi i motit, e shtunë, 3 nëntor 2018

Më: 3 nëntor 2018 Në ora: 08:02
Ilustrim

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për ditën e sotme parashikohet me diell dhe vranësira shtresore kalimtare transparente në të gjithë territorin.

Era do të fryjë me drejtim juglindje-verilindje me shpejtësi 1-5 m/sek.

Valëzimi në det do të jetë i forcës 0-1, me lartësi vale 0,3-0,8 metra.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...