Ngjjarja e ditës/ Rama hyri si trim në presidencë por doli si i dh... - Bota Sot
Ngjjarja e ditës/ Rama hyri si trim në presidencë por doli si i dh...

Shqipëria

Ngjjarja e ditës/ Rama hyri si trim në presidencë por doli si i dh...

Më: 4 nëntor 2018 Në ora: 17:27
Ish-kryeministri Sali Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka ironizuar vizitën e kryeministrit Edi Rama sot në presidencë, ku shkoi një ditë pas vendimit të Ilir Metës pas mosdekretimit të Sandër Lleshit.

Berisha shkruan se Rama shkoi si i fortë në presidencë, por kur doli jo vetëm që e kishte harruar Sandër Leshin, por ishte kokulur dhe i penduar.

Ja statusi Berishës në Facebook:

Ngjarje Dite:

Kallam Dështaku në Presidence!

Shkoi si trimosh me bisht nën shalë.

Qëndroi aty dy orë.

Aty jo që harroi Sandrin por doli si pentito, shqip si i dhj...!

Siçilistë, ju rroftë timonieri, shahisti i madh Kallam Dështaku!! sb

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat