Një mesazh për Ramën nga Shkodra - Bota Sot
Një mesazh për Ramën nga Shkodra

Shqipëria

Një mesazh për Ramën nga Shkodra

Më: 5 nëntor 2018 Në ora: 12:28
Ish – kryeministri Sali Berisha

Ish – kryeministri Berisha, ka shpërndarë në rrjetin e tij social facebook, një video ku shihet një qen të cilit i është varur në qafë një letër dhe mbi të shkruhet emri i kryeministrit Rama.

Berisha iu uron “mirëmëngjes” ndjekësve të tij duke e shoqëruar këtë me videon e cila sipas tij vjen nga Shkodra

Ja shenimi i Plotë:

Nje miremengjes nga Shkodra per Kallam Deshtakun! sb

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat