Rama, Xhafaj dhe Sandër Lleshi në Ministrinë e Brendshme - Bota Sot
Rama, Xhafaj dhe Sandër Lleshi në Ministrinë e Brendshme

Shqipëria

Rama, Xhafaj dhe Sandër Lleshi në Ministrinë e Brendshme

Më: 6 nëntor 2018 Në ora: 13:05
Sandër Lleshi, Fatmir Xhafaj dhe kryeministri Edi Rama

Në një kohë që pritet prezantimi i zv.ministrit të Brendshëm të Shqipërisë, Sandër Lleshi, Fatmir Xhafaj dhe kryeministri Edi Rama kanë mbërritur në ministri.

Xhafaj do të takojë për herë të fundit stafin me të cilin ka bashkëpunuar, 

Ende nuk është bërë e ditur nëse Rama dhe zv.ministri i ri Lleshi, i cili do të ketë kompetencat e ministrit, do të mbajnë ndonjë fjalë publike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...