Parashikimi i motit, e mërkurë, 7 nëntor 2018 - Bota Sot
Parashikimi i motit, e mërkurë, 7 nëntor 2018

Shqipëria

Parashikimi i motit, e mërkurë, 7 nëntor 2018

Më: 7 nëntor 2018 Në ora: 08:13
Foto ilustrim

Moti për ditën e sotme parashikohet me kthjellime gjatë orëve të para të ditës më pas do të kemi shtim vranësirash, mesatare deri edhe të dendura në të gjithë territorin.

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, gjatë orëve të pasdites dhe mbrëmjes do të ketë reshje shiu të izoluara në formë pikash përgjatë vijës bregdetare. Era do të fryjë me drejtim juglindje-jugperëndim dhe shpejtësi 1-10 m/sek. Valëzimi në det parashikohet i forcës 1-2 ballë, me lartësi vale 0.5-1.2 metra. /ATSH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...