Si do të jetë moti sot, e hënë 12 nëntor 2018 - Bota Sot
Si do të jetë moti sot, e hënë 12 nëntor 2018

Shqipëria

Si do të jetë moti sot, e hënë 12 nëntor 2018

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 07:27
Mali i Munellës, rajoni Pukë-Mirditë. Nëntor 2018

Fillimi i javës, 12 nëntor: moti do të vijojë me diell dhe prani të mjegullës në orët e para të ditës përgjatë luginave. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi  6 m/sek në bregdet. Valëzimi do të  jetë i forcës 2  lartësi  vale 0,3 deri në 0,5 metër  në det  të hapur. Temperaturat do të mbeten kostante.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore          4/17°C 

Zonat e  ulëta          4/22°C

Zonat  bregdetare   12/22°C

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...